Toto je archivní kopie již nefunkčního fóra LucidniSneni.cz, pouze pro čtení. Více informací zde.

Cteni textu ve snech

Vaše zajímavé lucidní sny.
mhi
LD Expert
Příspěvky: 420
Registrován: úte 15. lis 2016 13:04:09
Počet lucidních snů: 0
Bydliště: Praha ☸
Kontaktovat uživatele:

Cteni textu ve snech

  • >

Příspěvekod mhi » sob 05. kvě 2018 19:23:38

Dneska mi zrejme padnul dalsi RC.

LD: Čtu si v knize. Vím, že sním. Jak jsem nabral luciditu nevím, ale uvědomuji si, že sním a čtu ve vlastní hlavě. K mému úžasu mohu přečíst asi 5 vět, jsou na třech řádcích. Mohu je číst dokola, slova dávají smysl, věty zřejmě také. Zpětně nevím co jsem četl, fascinovalo mne to, že všechno dává smysl. Několikrát jsem se vracel a zkoušel, jestli nedojde k nějaké deformaci textu, nebo se tam neobjeví něco jiného. Pořád vše stabilní.

Uživatelský avatar
Coatl
Příspěvky: 231
Registrován: stř 24. kvě 2017 22:29:14
Počet lucidních snů: 111
Kontaktovat uživatele:

Re: Cteni textu ve snech

  • >

Příspěvekod Coatl » ned 06. kvě 2018 14:56:05

Škoda, že sis to nezapamatoval a nemůžeš to sem zkopírovat, mohla to být prdel :)
Mně už se to taky stalo, že jsem ve snu (asi lucidním) normálně čet písmena a slova, a divil jsem se, že to jde a že to dává smysl. Ale vlastně jsem nebyl schopen zpracovat a zapamatovat si, co tam bylo napsáno. Číst to znova jsem nezkoušel.
Ten náš "kolektivní experiment" taky počítá s tím, že se ve snu dá číst. Tam by taky bylo zajímavý zkusit si ty čísla přečíst víckrát po sobě.

A eště tu něco prozradím (i když obsah snů si obvykle nechávám pro sebe) : mému vůbec prvnímu lucidnímu snu předcházel nápis přes celou "obrazovku": NEPRZNI REALITU! Bohužel jsem to asi nedodržel a hned při nabytí lucidity jsem všechno začal okamžitě prznit...

Uživatelský avatar
Refly
Administrátor
Příspěvky: 459
Registrován: pon 13. črc 2015 10:16:41
Počet lucidních snů: 24
Kontaktovat uživatele:

Re: Cteni textu ve snech

  • >

Příspěvekod Refly » ned 06. kvě 2018 18:48:27

Já v LD nikdy text číst nezkoušel, v ND mívám texty jen vyjímečně. Pokud si dobře pamatuji, tak jsem s jejich čtením neměl problém. Sice jsem je četl jen jednou, ale obvykle šly přečíst a dávaly smysl. Holt, mé "realistické", "technicky přesné" sny... :)

Na jeden případ nestability textu ve snu si ale vzpomínám: Psal jsem někomu na mobilu SMS. A ten text se pořád měnil. Musel jsem SMS psát několikrát, protože se pokaždé samo změnilo to co jsem napsal. Ale bohužel jako RC to nezafungovalo.


Zpět na „Lucidní sny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: mhi a 0 hostů